#0608 svetlomords
search
  • #0608 svetlomords

KWAZAR MERCURY PRO+ SUPER 360 (svetlo-modrá)

10,00 €   s DPH

8,33 €   bez DPH

Množstvo
Posledné kusy na sklade

Rozprašovače Mercury Pre + sú ideálnym riešením pre čistenie a umývanie automobilov, použitie v autoservisoch alebo pre domáce použitie. Rad postrekovačov Mercury Pro + je určená pre použitie chemických látok na malých až stredne veľkých plochách. Jedinečný dizajn čerpadla Double Action umožňuje aplikáciu chemikálií ako po stlačení, tak uvoľnenie páky čerpadla. Vďaka tomuto riešeniu je postrekovač Mercury Pre + účinnejšie než klasické postrekovače jednoplášťové.

Umývacie čerpadlo je vybavené nastaviteľnou tryskou, vďaka ktorej možno požadovaný stupeň atomizácia kvapaliny ľahko nastaviť na kontinuálny prúd. Rozstrekovanie kvapaliny je veľmi efektívne a nemá účinok vytváranie veľkých kvapôčok, čo zaručuje rovnomerné nanášanie kvapaliny. Ďalšou výhodou systému ostrekovačov je odolná nádrž s mierkou v ml. Podobne ako u iných výrobkov z radu Pro + v postrekovačoch Mercury Pre + sú použité tesnenie Viton. Rozprašovače Mercury Pro + sa vyznačujú zvýšenou odolnosťou voči kyslým a alkalickým tekutinám.

Rozprašovače Mercury Pre + sú vybavené stabilizačné základňou, ktorá tiež pôsobí ako izolácia nádrže od zeme. Stabilizačný základňa môže byť tiež použitá na označenie podložiek s farbou v závislosti na použití prípravkov, ako sú čistiace zóny pod. Nádrž postrekovače je vybavená lištou hladiny kvapaliny. 360 ° postrekovače používajú pružnú (silikónovou) saciu trubicu a filter pre saturáciu kvapaliny, ktorý zabezpečuje, že postrekovač pracuje v každej polohe a s minimálnym množstvom kvapaliny v nádrži. Sú ideálne pre prácu v ťažko dostupných oblastiach.umožňuje striekanie správnym smerom.

kapacita: 1 l
hmotnosť: 185 g
výška: 33 cm

637
1 ks.
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.