#0856 northline-family-karbon
search
  • #0856 northline-family-karbon

NORTHLINE FAMILY 420L (karbon)

498,00 €   s DPH

415,00 €   bez DPH

Množstvo
Posledné kusy na sklade

Strešný box Northline Family má vynikajúci pomer cena/výkon. Objem 420 l z neho robí praktický rodinný box, ktorý využijete pri letnej dovolenke aj zimnej lyžovačke. Vďaka dĺžke 205cm do neho pohodlne umiestnite lyže až do dĺžky 195cm, pri čom Vám ostane dosť priestoru aj na ďalšiu výbavu pre celú rodinu.

 Strešné boxy Nortlhline Family vychádzajú z vlajkovej lodi značky Northline a to z modelu Northline Tirol 420 Wing. Rovnako ako modelový rad Tirol, aj rada Family sa vyznačuje mimoriadnou tuhosťou boxu vďaka vysoko kvalitnému 5mm ABS plastu. Sú vyrábané v špecializovanej fabrike v EU. Oproti modelu Tirol nemajú zadné krídlo a predný „safety shield" vo vnútri špičky boxu. Boxy sú preto cenovo priaznivejšie. Bezpečnostné prvky, upínacie systém, zámky, spodná výstuž je totožná. Vzhľadom na absenciu zadného krídla, sú aj zmenené dizajnové polepy boxu, čím sa model Family stáva individuálnym a ľahko rozpoznateľným.

 Pre upevnenie boxu na strechu je v balení rýchloupínací systém a  aj sada pre upnutie do T-drážky.

Northline Family strieborný je vybavený praktickým závesným systémom ktorý slúži slúži na zavesenie boxu na stenu vo zvyslej polohe.

Na strešné boxy Northline Family poskytuje výrobca záruku až 6 rokov!

Box spĺňa testy TUV.

 Strešné boxy Northline sú navrhnuté a dizajnované na Slovensku a vyrábajú sa v Čechách.

903
1 ks.
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.