#0869 northline-evospace-karbon
search
  • #0869 northline-evospace-karbon

NORTHLINE EVO SPACE (karbonový)

389,00 €   s DPH

324,17 €   bez DPH

Množstvo
Vypredané - kontaktujte nás

Northline EVOspace je mimoriadne kompaktný a praktický strešný box, vhodný aj pre zimnú aj letnú sezónu. Box je vďaka svojim rozmerom vhodný pre všetky vozidlá, či už ide o malé mestské, veľké kombi, SUV, Minivany....

Modelová rada boxov Northline EVOspace je vyrobná rovnako ako vlajková loť značky Northline (Tirol 420) z 5 mm ABS plastu z rakúskej profesionálnej fabriky na termoplasty, ktoré patria k svetovej kvalitatívnej špičke. Vyrábajú sa v špecializovanej fabrike, ktorá ako jedna z mála fabrík vyrába v keramicky vyhrievanom lise s 500 referenčnými bodmi, ktoré  zabezpečia maximálne rovnomerné nahriatie a chladenie platní počas procesu lisovania. Čo zaručí maximuálnu homogénnosť finálneho tvaru, jeho tvarovú stálosť, mechanickú odolnosť a povrchovú dokonalosť bez efektu zvlnenia.

Vďaka "bezschodovému čelu" má box čistý aerodynamický tvar. vďaka čomu je mimoriadne tichý a stabilný aj pri vysokých rýchlostiach, výborné aerodynamické vlastnosti sa odrážajú aj v minimálnom zvýšení spotreby paliva a hlučnosti aj pri vysokých rýchlostiach na dialniciach a rýchlostných cestách.
Northline EVOspace je to jediný box v danom segmente, ktorý sa dodáva s praktickými bočnými madlami, ktoré sú mimoriadne praktické pri otváraní a zatváraní boxu.

Strešný box Northline EVOspace karbon je dodávaný s upínacím systémom s tzv. "U" skrutkou šírky 90mm (pre nosiče max 82mm) a  aj sadou pre upnutie do T-drážky.

Northline EVOspace je vybavený praktickým závesným systémom ktorý slúži slúži na zavesenie boxu na stenu vo zvyslej polohe.

Na strešné boxy Nortlhline EVOspace poskytuje výrobca záruku až 6 rokov!

Box spĺňa testy TUV.

Strešné boxy Northline sú navrhnuté a dizajnované na Slovensku a vyrábajú sa v Čechách.

Vonkajšie rozmery
Dĺžka (cm): 190
Šírka (cm): 67
Výška (cm): 36

Vonkajšie rozmery
Dĺžka (cm): 190
Šírka (cm): 67
Výška (cm): 36

Kapacita
Objem (litrov) 310
Lyže 5 párov
Snowboard: 4x
Maximálna dĺžka: lyží (cm) 180
Materiál: 5mm ABS + PMMA (UV protector)
Upevnenie: T - drážka
Nosnosť: (kg) 75
Hmotnosť: 15 kg
Farba karbón
Uzamykanie: 6-bodové
Otváranie: obojstranné
Certifikát: GS/TÜV áno

935
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.