#0503 Mocny-organizer-do-bagaznika-na-rzepy-ReadySteady
search
  • #0503 Mocny-organizer-do-bagaznika-na-rzepy-ReadySteady
  • #0504 Mocny-organizer-do-bagaznika-na-rzepy-ReadySteady-EAN-59068744090081
  • #0505 mocnz2
  • #0506 moc4

Silný organizér do kufra ReadySteady na suchý zips

7,00 €   s DPH

5,83 €   bez DPH

Množstvo
Posledné kusy na sklade

Organizér do kufra so suchým zipsom ReadySteady, farba ČIERNA
ReadySteady pripevnený na koberci vašej topánky, uzamkne akékoľvek predmety o svoju bočnú stenu. Bremeno sa nepohybuje a dá sa bezpečne prepravovať. Dva otvory umožňujú stabilne prepravovať fľaše a iné predmety podobného tvaru.

Popis produktu: 

- Pohodlné na použitie a presun. Stačí ho vyzdvihnúť a odložiť na vybrané miesto. Suchý zips na spodnej strane ReadySteady® pevne drží organizér na podlahe batožinového priestoru.

- Ideálne na prepravu: fľaše, hrnce, plechovky od farieb, krabice, kufre, nákupné tašky a akékoľvek voľné výrobky.

- Už žiadne prevrátené nákupy a poškodený tovar!

- Hodí sa k väčšine autokobercov.

- Nelepí sa na velúrové a gumené podlahy.

- Použite ReadySteady® na určený účel. Na zaistenie nepoužívajte príliš ťažké predmety.

BEZPEČNOSŤ A OCHRANA:

ReadySteady® je mimoriadne praktická odpoveď na nákupy, autokozmetiku, náradie a všetko, čo chcete vo svojom aute prepravovať. Už žiadne rozbité vajcia a vyliata tekutina do ostrekovačov! Už sa nemusíte báť, ako prepraviť kvetinu v kvetináči alebo plechovku s farbou. Vaše fotografické vybavenie, športové vybavenie a pomôcky do auta zostanú pri manévrovaní na svojom mieste. Odteraz sa môžete sústrediť na zážitok z cestovania bez obáv z menšej či väčšej batožiny.

POHODLNÉ POUŽITIE:

Je to také jednoduché! Spodná strana ReadySteady® je lemovaná dvoma pásikmi suchého zipsu pre ďalšie uchopenie. Svoje nákupy vložíte do jednej strany kufra, potom ich podporíte organizátorom a je hotové! Zakúpením viacerých jednotiek môžete vytvoriť konfigurácie ReadySteady® podľa svojich potrieb. Otvory v dvoch veľkostiach vám umožňujú umiestniť ich od malých fliaš po 1,5 litrové fľaše. Už žiadne fľaše vína, ktoré sa váľajú po kufri! Riešenia ReadySteady® vám umožňujú rýchlo zabezpečiť predmety rôznych veľkostí bez použitia zamotaných lán alebo pásov.

ČAKALI STE NA TO:

Nakoniec si objednajte do kufra! Mrzutosť, keď počujete zvuk predmetov pohybujúcich sa okolo automobilu, je minulosťou. Vďaka ReadySteady® máte čistú hlavu, nemusíte sa starať o cennú batožinu v aute. Vyskúšajte to a bez toho nebudete môcť žiť. ReadySteady® milujú mnohí. Naše riešenie je také univerzálne, že poslúži ako v služobnom aute, tak nadšencom pre domácich majstrov alebo tým, ktorí majú v kufri veľa automobilových vychytávok. Sada, ktorú potešia najmä ženy, ktoré majú rady poriadok a viackrát zhromaždili jablká alebo paradajky roztrúsené po celom kufri. Dámy ocenia ReadySteady® najmä pri každodennom nakupovaní, preprave vodných vakov, krabičiek s topánkami alebo športových potrieb.

AKO TO FUNGUJE:

Vďaka svojim trom komponentom vám ReadySteady® umožňuje bezpečné pripevnenie od malých predmetov k mimoriadne veľkým predmetom, ako napríklad cementový vak alebo škatuľka od piva. Máte na prepravu jednu položku? Stačí umiestniť organizér vedľa tejto položky a zatlačiť ho na koberec kufra. V prípade väčších rozmerov môžete pomocou troch prvkov vytvoriť akúsi palisádu. Takto môžu byť znehybnené aj veľmi ťažké predmety. Potrebujete po ruke tašku na notebook alebo kabelku? Vďaka ReadySteady® sa dá pripevniť k podložke pred sedadlom spolujazdca alebo za sedadlami. Môžete si byť istí, že obsah počas jazdy zostane na svojom mieste.

276
1 ks.
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.