#0916 618-8_yakima-railbar-silver-2x
search
  • #0916 618-8_yakima-railbar-silver-2x
  • #0915 618_yakima-railbar-silver
  • #0917 618-2_yakima-railbar-silver-auto
  • #0914 1065_yakima-graf

Yakima S46

239,00 €   s DPH

199,17 €   bez DPH

Do 48 hodín
Nehlučné a kompaktné strešné nosiče pre autá so zdvihnutou lyžinou. Nezvyšuje výšku auta. Nie je potrebný montážny kit.
Množstvo
Posledné kusy na sklade

Strešné nosiče s technológiou redukcie hluku Whispbar™ sú v tvare krídla,  čím je znížený aerodynamický odpor na minimum a to znamená pri jazde takmer úplnú nehlučnosť nosičov  pri akejkoľvek rýchlosti auta. Porovnávacie testy vo veternom tuneli preukázali hlučnosť nižšiu až o 70%(!) oproti iným nosičom.

Okrem tvaru nosiča má podiel na odstránení hlučnosti aj zakrytie T-drážky z jej vnútornej strany. Pri montáži príslušenstva ju nevyberáte ale len prstom stlačíte dole. Drážka tak zostáva zakrytá celý čas a po celej dĺžke bez ohľadu na to, či na nosičoch máte namontované nejaké príslušenstvo alebo nie. Zaručene taktiež kryciu gumu nestratíte ani nezabudnete. Jazda s odkrytou drážkou totiž spôsobuje nepríjemné pískanie.

Tento model sa umiestni medzi lyžiny a tým takmer vôbec nezvyšuje výšku auta. Nielenže po estetickej stránke vyzerajú výborne, ale pre mnohých vodičov sú riešením v prípade keď sa nevedia dostať autom do garáže bez toho, aby museli dať dole strešný box. Pričom im chýba len niekoľko centimetrov..

Keďže lyžiny sú pri rôznych autách rôzne vysoké, pri výbere týchto nosičov si overte, či priestor medzi nosičmi a strechou bude postačovať aj pri namontovaných nadstavbových nosičoch.

Yakima S46:
nehlučný
takmer nulový vplyv na spotrebu auta
štandardne uzamykateľný
jednoduché uchytenie na auto
model medzi lyžiny
rýchloupínacia T-drážka s vnútorným krytím
dĺžka nosičov 2 x 970 mm
šírka nosičov: 85mm

1143
1 ks.
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.