#0832 buzz-spark-2
search
  • #0832 buzz-spark-2
  • #0833 buzzrunner-spark-2-07-

BUZZ RACK SPARK 2

289,00 €   s DPH

240,83 €   bez DPH

Množstvo
Vypredané - kontaktujte nás

Hľadáte cenovo výhodný, ale bezpečný a spoľahlivý nosič bicyklov na ťažné zariadenie? Nosič bicyklov Buzz Spark 2 značky Buzz Rack je určený na prepravu 2 bicyklov a pri pomere cena - parametre nemá na našom trhu konkurenciu. Oproti nosiču Buzz Rack Cruiser 2 má vlastné rozšírené integrované zadné svietenie s 5-timi funkciami a 13 PIN zásuvkou. Svetlá nosiča sa navyše dajú sklopiť, takže pri jeho zloženom stave nedôjde k nechcenému odlomeniu.

Nosič bicyklov Buzz Spark 2 je možné uchytiť na akékoľvek ťažné zariadenie bez použitia náradia, nakoľko je vybavený novým spôsobom upevnenia. Pre bezpečné ukotvenie teda stačí nasadiť nosič na ťažnú hlavu a zaklapnúť páku. Zabezpečiť nosič môžete jednoducho za pomoci zamykacieho kolíka. 
Rôznu hrúbku krku ťažnej gule viete vykompenzovať nastavením tesnosti úchopu.

Upínacie popruhy kolies uchytia kolesá všetkých rozmerov a to aj veľmi malých detských bicyklov. Tieto upínacie popruhy umožňujú rýchle a bezpečné upevnenie kolies. Popruhy sú dostatočne dlhé, aby udržali aj najväčšie ráfiky .

 Držiak rámov bicyklov nosiča bicyklov Buzz Spark 2 uchytí oválne, aj okrúhle rámy väčšiny veľkostí jednoducho a bezpečne. Napriek pevnému úchopu nezanechá žiadne škrabance, nakoľko je vybavený silikónovou vložkou a vstavaný zámok zabezpečí možnosť jednotlivého uzamknutia bicyklov.

Buzz Spark 2 je vybavený sklopnou funkciou nosiča. To znamená, že ak sa potrebujete dostať k batožine v kufri auta, nie je potrebné bicykle z nosiča skladať. Stačí celý, naložený nosič, sklopiť a otvoriť kufor. Nosič sa dá nakloniť dostatočne nízko, a preto je vhodný aj pre vozidlá s vertikálnym otváraním 5. dverí. Sklopenie je rýchlejšie a jednoduchšie, čo zabezpečuje nový sklopný systém, ktorým cyklonosič Buzz Spark 2 disponuje.

Napriek kvalitnej robustnej konštrukcii si nosič bicyklov Buzz Spark 2 pri zložení zachováva kompaktné rozmery,
94 x 67 x 31 cm, takže skladovanie, či prenos nosiča vo väčšine automobilov nepredstavuje žiaden problém.

Pre bezpečné uchytenie cyklonosiča Buzz Spark 2 musí byť dodržaná vzdialenosť 65 mm od stredu ťažného zariadenia k zadnej časti vozidla.

Vonkajšie rozmery rozmery: 109 cm (šírka) x 59 cm (hĺbka)
Kapacita: Bicykle 2x
Integrované zadné svietenie: áno
Upevnenie: na ťažné zariadenie
Sklopenie nosiča: áno
Nosnosť (kg): 30
Hmotnosť: 16 kg
Max. hmotnosť jedného bicykla: 15 kg
Farba: sivá
Zamykanie bicyklov: áno
Vhodné pre autá s rezervou na 5.dverách: nie
Materiál: plast / kov
Zamknutie nosiča: áno
Elektrický konektor: 13 pólový
Upevnenie: bicykla za predné a zadné koleso + rám bicykla
895
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.