#0776 f1
search
 • #0776 f1
 • #0777 f2
 • #0778 f3
 • #0779 f4
 • #0780 f5
 • #0781 f6
 • #0782 f7
 • #0783 f8
 • #0784 f9
 • #0785 f10
 • #0786 f11

Yakima FrontLoader

139,00 €   s DPH

115,83 €   bez DPH

Množstvo
Posledné kusy na sklade

Hľadáte univerzálny nosič ktorý je kompatibilný s akýmkoľvek strešným nosičom a prepraví všetky typy bicyklov? Pre Vás je určený Yakima Frontloader. A bonus navyše? Vyložte bicykel na strechu, váhou bicykla sa zdvihne spodné rameno, ktoré bezpečne obopne koleso a bicykel stojí samostatne a bezpečne. Nie je potrebné ho pridržiavať. Univerzálnosť, praktickosť a vynikajúci pomer kvalita - cena.

Popis:
Jedinečný strešný nosič bicyklov Frontloader používa uchytenie o predné koleso. Bicykel nie je potrebné nijako nastavovať, či inak pripravovať na prevážanie. Stačí ho jednoducho vložiť do držiaku a následne pomocou poistných prvkov pohodlne zaistiť.

Vďaka dômyselnému systému a prepracovanej konštrukcii je najzákladnejšou vlastnosťou nosiča Frontloader 100% UNIVERZÁLNOSŤ. Je vhodný na prevážanie všetkých bicyklov a je kompatibilný so všetkými značkami strešných nosičov.

Tým, že sa držiak dotýka iba pneumatiky predného kolesa, poskytuje Frontloader možnosť prevážať bicykle s rôznymi tvarmi rámu (hrubší/ tenší prierez, neštandardne tvarovaný, povrchovo ošetrený, ...), bicykle so špecifickým vybavením (tlmiče, brzdové kotúče, ...), ako aj bicykle rôznych typov a veľkostí (detské, dospelé, skladacie, ...).

Nosič bicyklov Frontloader sa upevňuje na strešné nosiče pomocou prednej (fixnej) a zadnej (pohyblivej) časti. Držiak bicykla je pevne uchytený vďaka obopnutiu strešných nosičov a stiahnutím prítlačných skrutiek (nepoužíva sa uchytenie do T-drážky). Obidva diely majú univerzálny tvar, ale poskytujú možnosť donastaviť výšku a dĺžku podľa konkrétneho strešného nosiča.

Ak prevážate viacero bicyklov, určite oceníte, že šírka prednej časti nosiča Frontloader je len 19 cm a "obojstranná" konštrukcia dovoľuje montáž bicykla ako z ľavej, tak aj z pravej strany bez nutnosti väčšieho prestavovania nosiča (zadný diel je možné podľa potreby jednoducho a rýchlo otáčať na pravú/ľavú stranu).

Zabezpečenie samotného bicykla je riešené pomocou lanka so zámkom, ktorými sa obopne rám bicykla. Narozdiel od niektorých nosičov bicyklov, nevydáva Frontloader pri jazde nepríjemný zvuk, takže ak momentálne neprevážate bicykel, nie je potrebné nosič zo strechy demontovať.

Konštrukcia nosiča Frontloader je veľmi pevná. Vďaka nej je prevážaný bicykel bezpečne uchytený počas celej doby prepravy. Frontloader je certifikovaný (TÜV) a splňuje všetky bezpečnostné požiadavky (CITY CRASH TEST).

Vonkajšie rozmery
Dĺžka (cm) 142
Šírka (cm) 18
Výška (cm) 19
Kapacita
Bicykle 1x
Upevnenie na strešný nosič - priečnik
Nosnosť (kg) 18
Vhodné na ťažné zariadenie nie
Hmotnosť 6 kg
Max. hmotnosť jedného bicykla 18 kg
Farba čierna
Zamykanie bicyklov áno
Zamknutie nosiča áno
Vhodné pre bicykle s rozmermi kolies 20" - 29"
Upevnenie bicykla za predné a zadné koleso
Max. priemer rámu bicykla všetky
Vhodné typy priečnikov všetky
Maximálna rýchlosť vozidla s nosičom (km/h) 130
Certifikát GS/TÜV áno

888
1 ks.
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.